header

Kariéra

Řidič nákladního automobilu

středisko rozvozu nápojů

Přijmeme řidiče nákladního automobilu, sk. C

  • Požadujeme ŘP, profesní průkaz a kartu digitálního tachografu.
  • Hrubá mzda + cestovné 25 000 - 30 000 Kč měsíčně.
  • benefity: psychotesty, digitální karta řidiče - ZDARMA, příspěvek na pojištění, příspěvek na rozšíření řidičské způsobilosti

Kontakt: Jan Heidrich, tel. 731531002

Jana Mikolášová, tel. 731531006

Řidič nákladního tahače s návěsem

středisko vnitrostátní a mezinárodní kamiónové dopravy

Přijmeme řidiče nákladního automobilu, sk. C+E

  • Hrubá mzda + cestovné 38 000 - 42 000 Kč měsíčně.

Kontakt. Patrik Žák, tel. 731531003

AUTOELEKTRIKÁŘ - DIAGNOSTIK

Pracovní náplň

  • Diagnostika a opravy elektronických závad nákladních a osobních automobilů
  • Servis a opravy vozidel

Požadujeme

  • SOU s maturitou nebo vyučením v technickém směru v oboru automechanik, autoelektrikář, diagnostik
  • Praxe v oboru výhodou, orientace v elektrických schématech
  • Řidičský průkaz sk. B, C výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Technická znalost automobilů
  • Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, odpovědnost
  • Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pravidelné vzdělávání v oboru, servisní školení
  • Platové ohodnocení závislé na výkonu
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní benefity

Kontakt. Ing. Radek Grygařík, tel. 731531031

MECHANIK AUTOMOBILŮ

  • Diagnostika závad vozidel

Požadujeme

  • SŠ nebo vyučení v oboru automechanik
  • Praxe v oboru autoopravárenství výhodou
  • Technická znalost automobilů, technické normy